Aerosmith Geliyor! Geliyor da...

YORUM YAZ >>

Boston’ın kötü çocukları İstanbul’a uğruyor.

Hard Rock’ın efendileri ve Rolling Stone dergisinin kendilerine bahşettiği ’Tüm zamanların en büyük 100 sanatçısı’ listesinde yer alan Aerosmith İstanbul’a geliyor.

Geliyor gelmesine de, bu bilet fiyatlarının yüksekliği ve dalgalanması ve de konserin yapılacağı yerin değişmesi(İTÜ Stadyumu’ndan Küçükçiftlik Park’a taşındı) sanıyoruz ki Aerosmith’in ülkemize ilk ve son kez geleceğine delalet.

Biletler ucuzlayacak mı?

İlk duyurulan fiyatlar ile bugünkü fiyatlar arasında fark var. Bilet satışlarının beklenenden az olduğunu ve konser mekanının yerinin değiştiğini göz önünde bulundurursak fiyatlar daha da düşecek ve kampanyalar/promosyonlar olacak gibi hissediliyor. ( Saha içi fiyatı 170 liradan 110 liraya düştü )

Hard Rock Cafe’nin bilet verdiği doğru mu?

Evet doğru. Kendi facebook hesaplarında belirttikleri gibi 1 ana yemek, 1 kokteyl ve 1 tişört alana çekiliş ve kura olmadan konsere bilet veriyor. Hard Rock Cafe’nin fiyatlarına bakmak isterseniz buradan buyrun. (Bu da ortalama 110-140 lira arasına denk geliyor fakat hem karnınız doyuyor(yerseniz) hem de tişört sahibi oluyorsunuz)

hard rock aerosmith kampanyası

Her şeye rağmen bu efsaneleri gidip canlı kanlı dinlemeniz ilk ve son şansınız olabilir. Henüz bilet almayanlar ise ucuzlamasını bekleyebilir ya da Hard Rock Cafe’nin kampanyasını değerlendirebilir.

bilet_al

YAZAR 22 Nisan 2014


TAKİP ET

BİZİ FACEBOOK'TA BEĞENİN