Babylon Soundgarden Çeşme 2014

YORUM YAZ >>

babylon-soundgarden-cesme-2013

Isle Of Dreams‘in ertelenmesinden sonra gözler yakınlardaki müzik festivallerine çevrildi. Geçtiğimiz aylarda Parkorman’da düzenlenen ve belli bir kalitesi bulunan Soundgarden, İzmir‘e gidiyor. 30 Ağustos Cumartesi günü Babylon Çeşme‘de düzenlenecek festivalde elektronik müziğe ve dansa doyacaksınız! Konserler öncesinde gündüz plaj ‘keyfi’ yapıp güzelce karnınızı doyurduktan sonra festivale hazır olabilir ve yaz sezonunu güzel bir şekilde kapatabilirsiniz.

Radyo Babylon DJ’lerinin müzikleriyle Pasifik Lounge, güneşi batırırken başlayacak barbekü partisi, voleybol turnuvası, plaj aktiviteleri ile tüm güne yayılacak festival; gündüz katılımcıları için festival ve plaj, sadece akşam katılmak isteyenler için festival bileti olarak satışta olacak.

Babylon Soungarden Çeşme nerede ne ve ne zaman?

30 Ağustos Cumartesi günü Babylon Çeşme’de.

Babylon Soundgarden Çeşme’nin bilet fiyatları ne kadar?

İki adet bilet tipi bulunuyor, sabahtan plajın tadını çıkarıp denize girdikten sonra festivale katılmak veya sadece akşamüstü festivale katılmak isterseniz;

Plaj+Festival (Kapı Açılış 10:00) – 101 TL
Festival (Kapı Açılış 17:00) – 56  TL

bilet_al

 

Babylon Soungarden Çeşme Rehberi

Babylon katılımcılar için her şeye cevap veren harika bir rehber hazırlamış,
buradan gözatabilirsiniz.

Babylon Soundgarden Çeşme’de sahne programı ne?

Gündüz plaj ve müziğin keyfini bir arada yaşamak isteyenler için 15.00’ten itibaren Red Bull Music Academy sahnesi DJ’leri Hey Douglas, Tufan Demir, Ahu, Da Poet ile başlayacak festival gece olduğunda Ana Sahne’de Erol Alkan ve Gramatik, Almanya’nın ikonik elektronik müzik şirketlerinden Kompakt’ın sahnesinde Kölsch, Robag Wruhme, Tobias Thomas, Reinhard Voigt ve Coma performansları ile büyük bir partiye dönüşecek.

babylon-soundgarden-cesme-2014-program

 

YAZAR 30 Temmuz 2014
Konser TV

"Binlerce sanatçı ve müzik grubunun konser tarihleri, birbirinden heyecanlı canlı performansları için konsertv.net adresini takip edin!.. "TAKİP ET

BİZİ FACEBOOK'TA BEĞENİN