'Bulut Bazen' Lansman Konseri

YORUM YAZ >>

bulut-bazen-grup

Vokal Volkan Karayel ve gitarist Özgür Sallancı tarafından kurulan Bulut Bazen grubunun ilk albümü “Hayallerinin Peşinde” Lansman konseriyle müzikseverlerin karşısına çıkıyor.

“Bulut Bazen” Grubu ilk albümleri Hayallerinin Peşinde’nin Lansman konserini 25 Kasım 2014 Salı günü Beyoğlu Bronx Pi Sahne’de gerçekleştiriyor. Biletler biletix ve Bronx Pi Sahne Gişesinden temin edilebilir.

Detaylı bilgi ve biletler için tıklayınız

Bulut Bazen Hakkında

Vokal Volkan Karayel ve gitarist Özgür Sallancı tarafından kurulan Bulut Bazen grubunun ilk albümü “Hayallerinin Peşinde” müzikseverlerle buluştu. 2005 yılından beri çeşitli grup ve projelerde beraber çalışan ikili, 2011 yılından bu yana elektronik, indie ve rock türlerinden beslenerek kendi tarzlarını yarattı.

İkili, hayallerinin peşinden koşarak pop rock tarzındaki ilk albümünde 8 şarkıya yer verdi. Albümdeki tüm şarkıların söz ve müziği ise grup üyelerine ait. Noiseist prodüksiyon tarafından Çağan Tunalı yönetiminde kaydedilen “Hayallerinin Peşinde” isimli albümde grup, çeşitli synthesizer, sampler ve enstrümanlardan da faydalanıyor.

Albümün aranjesini Bora Küçükyılmaz yaparken fotoğraflarını ise Emir Uzun çekti. Müzikseverler, “Hayallerinin Peşinde” albümüne, iTunes başta olmak üzere bir çok dijital platformdan ve müzik marketlerden ulaşabilecek.

İlk klibini Nice Film’den Ergün Aşçıoğlu yönetmenliğinde “Hikaye” adlı şarkılarına çektiler.

Bulut Bazen Sosyal Medya’da;

youtube.com/bulutbazen
twitter.com/bulutbazen
facebook.com/bulutbazen

 

YAZAR 20 Kasım 2014
Konser TV

"Binlerce sanatçı ve müzik grubunun konser tarihleri, birbirinden heyecanlı canlı performansları için konsertv.net adresini takip edin!.. "TAKİP ET

BİZİ FACEBOOK'TA BEĞENİN