Isle Of Dreams'teki Efsanelerin Canlı Performansları

YORUM YAZ >>

Türkiye’nin şu ana kadar görüp görebileceği en büyük elektronik müzik festivali Isle Of Dreams, ağustos ayında 3 gününüzü alıkoyup size harika bir deneyim yaşatmak istiyor!  Eğer hala haberiniz yoksa detaylar için buraya bakabilirsiniz. Gitmeden önce ısınmak için aşağıdan buyrun;

1. Above & Beyond

Tüm dünya tarafından en iyi elektronik müzik festivali olarak gösterilen Ultra Music Festival‘de, Above & Beyond’un on binleri coşturan canlı performansı.

2. Avicii

Herkesin her sene merakla beklediği, Belçika’da düzenlenen elektronik müzik festivali Tomorrowland‘in 2012 yılına gidiyoruz. Bu unutulmaz festivalde, Avicii’nin sergilediği performansın bir kısmını izleyebilirsiniz.

3. Axwell

Swedish House Mafia ile yola çıkan ve sonrasında solo çalışmasına devam eden Axwell’in Tomorrowland 2013’te sergilediği müthiş canlı performans.

 

4. Paul Van Dyk

Trance müziğin efsanelerinden biri olarak bilinen Paul Van Dyk’ın Evolution World turundaki canlı performansı.

5. Steve Aoki

Elektronik müzik dünyasına yeni soluk getiren ve ayrıca prodüktör olan renkli kişilik Steve Aoki, 2011 yılında Club Cinema sahnesindeki seyircilere unutulmaz bir performans sergiliyor.

isle-of-dreams-slider

YAZAR 20 Temmuz 2014
Emre Serinyel

6 numara örgü şişleriyle “air drum” yaptığı günlerden bu yana müzikle her daim iç içe oldu. Senfonik Black Metal’den Kürdilihicazkâr Makamı’na kadar uzanan geniş müzik skalasını her geçen gün geliştirdi. Yaz festivalleri ya da toplu sünnet şölenleri ayırt etmeden müziği canlı olduğu her yerde takip ediyor. Rızkını, Hürriyet bünyesinde Web Editör olarak çıkarmaya çalışan Emre Serinyel, bir yandan da hâlâ kendinden küçüklerle asfaltta çift kale maç yapıp dizlerini yaralamaya devam ediyor.TAKİP ET

BİZİ FACEBOOK'TA BEĞENİN