Life In Color 2014

YORUM YAZ >>

life-in-color-2014-header

Isle Of Dreams‘in maalesef ertelenmesiyle beraber, gözler en yakın ve en ‘renkli‘ festival Life in Color’a çevrildi.  Dünyanın en renkli festivali olarak kendini tanımlayan Life in Color’da, birbirinden renkli boyalara maruz kalırken, elektronik müzik ile beraber çılgın atacaksınız! Geçen sene Miami‘de boy gösteren festival, bizim ne giydiğimiz ve nasıl geldiğimizle zerre ilgilenmiyor çünkü onlar her birimizi gayet renkli bir insana dönüşterecek. Bu sefer silahlardan kaçmayın!

life-in-color-2014-01

Unutmadan boyalar hakkındaki resmi açıklamayı belirtelim;

Etkinlik esnasında kullanılacak olan boyalar su bazlı özel boyalar olup, sağlık açısından (tenle ve gözle temas, yutma vb. durumlarda) herhangi bir tehlike arz etmez. Su ile kolayca temizlenebilmektedir.

Life In Color nerede ne ve zaman?

09 Ağustos 2014’te KüçükÇiftlik Park’ta. Kapılar 14:30‘da açılacak.

Life In Color’ın bilet fiyatları ne kadar?

Life In Color Türkiye 2. dönem avantajlı biletleri 4 Ağustos Pazartesi gününe kadar alabilirsiniz.

Deluxe Lounge – 264.00 TL, Normal – 99.00 TL  BİLET AL

Life In Color’da sahne programı nedir?

Life In Color’da sahne alması kesinleşen sanatçılar:

  • AN21
  • Arty
  • Danny Avila
  • Deniz Koyu
  • DVBBS
  • Twoloud
  • Yellow Claw
  • Zawdi MC

 

life-in-color-2014-program

Life In Color’a nasıl gidilir?

Maçka Küçükçiftlik Park’a ulaşımın en kolay yolu metro gibi görünse de mekan metro duraklarına oldukça uzak. (Tabi ki yürümeyi sevmiyorsanız) O yüzden ilk önce Beşiktaş Vodafone Arena’yı kendimize merkez alıyor ve Kadırgalar Caddesi’ni takip ediyoruz. Denizden uzaklaşarak hafif yokuş çıktığımızda yeşillik ve kalabalık sağ taraftan bizi çağırıyor olacak. Bir diğer güzel alternatif ise Taksim’den sallana sallana aşağı inmek, seçim sizin.

YAZAR 31 Temmuz 2014
Konser TV

"Binlerce sanatçı ve müzik grubunun konser tarihleri, birbirinden heyecanlı canlı performansları için konsertv.net adresini takip edin!.. "TAKİP ET

BİZİ FACEBOOK'TA BEĞENİN