Meme Kanserine Karşı Canlı Müzik!

YORUM YAZ >>

hard-rock-cafe-pinktober


Hard Rock Cafe İstanbul, Meme Kanseri Bilinçlendirme ve Farkındalık Ayı ile bağlantılı olarak bir sosyal sorumluluk projesi olan Pinktober’a imzasını atıyor. Geçtiğimiz hafta harika bir açılış partisi veren ve Türkiye’nin En Büyük Rock Yıldızları’nı Küçükçiftlik Park’ta ağırlayan Hard Rock Cafe İstanbul, bu sefer de meme kanserine karşı canlı müziğiyle savaşacak!

Her hafta Perşembe akşamları canlı müzik konserleriyle farklı şarkıcı ve grupları ağırlamaya devam eden Hard Rock Cafe İstanbul’un odak noktasında bu ay “Meme Kanseri ile Savaş” var. Pembe temalı Ekim ayı boyunca Hard Rock Cafe’de Meme Kanserine karşı savaşa destek olmak için özel olarak satılan ürünler ve kokteyller bulunacak. Ayrıca Ekim ayı konserlerinin geliri de MEVA’ya (Türkiye Meme Vakfı) bağışlanacak.

Ekim Ayının İlk Konseri Aseton Grubu ile Başlıyor

Hard Rock Cafe İstanbul’da ayın ilk konseri 2 Ekim’de sahne alacak olan Aseton grubu ile başlıyor. Temelleri Melis Soysal ve Selin Yılmaz tarafından 2005 yılında atılan grup, alternatif müzik coverlarının yanı sıra kendi besteleri ile de bir çok başarıya imza atıyor. Grup sadece kulağa hitap etmekle kalmayıp aynı zamanda seyircisine müthiş bir sahne performansı deneyimleme fırsatı sunuyor. Meme kanserine karşı savaşın bir parçası olarak sahne alacak Aseton grubu, 2008 yılında MTV TTNet müzik bölümü yarışmasında kendilerine birincilik getiren “Sen” ve daha bir çok beste ve coverları ile 2 Ekim 2014 Perşembe 22:30’da Hard Rock Cafe İstanbul sahnesinde olacak.

Hard Rock Cafe İstanbul’un Pinktober Programı

Kapıdan giriş ücreti vererek kolaylıkla konserlere dahil olabilirsiniz.

  • 02 Ekim Perşembe 22:30 : Aseton (5 TL)
  • 09 Ekim Perşembe 22:30 : Aydilge (5 TL)
  • 16 Ekim Perşembe 22:30 : Vega (5 TL)
  • 23 Ekim Perşembe 22:30 : Aylin Aslım (5 TL)

hard-rock-cafe-pinktober-afis

YAZAR 02 Ekim 2014
Konser TV

"Binlerce sanatçı ve müzik grubunun konser tarihleri, birbirinden heyecanlı canlı performansları için konsertv.net adresini takip edin!.. "TAKİP ET

BİZİ FACEBOOK'TA BEĞENİN